o projektu

O projektu obytný PARK PÍŠŤOVY

Představujeme vám developerský projekt Obytný soubor PARK PÍŠŤOVY Chrudim a nabízíme vám nové moderní bydlení v klidné části plné zeleně v blízkosti řeky Chrudimky v již obydlené části města Chrudim s kompletní občanskou vybaveností.

Realizace projektu na výměře přesahující 90 tis. m2 byla zahájena v roce 2013 zbudováním páteřních sítí a kompletní dopravní a technické infrastruktury pro nízkopodlažní výstavbu.

V několika etapách bylo vybudováno v jižní části lokality celkem 41 řadových domů. Současně došlo k odprodeji 9 pozemků určených k individuální výstavbě.

Chci nezávazně poptat

Výstavba atriových domů

Na ukončenou výstavbu řadových domů navazujeme postupnou výstavbou 21 atriových domů. Součástí zděných atriových domů 3+kk až 5+kk jsou parkovací stání na vlastních pozemcích a garáže. Energetická náročnost řadových domů je "B – Velmi úsporná".

V červenci 2020 byla zahájena výstavba 8 atriových domů o výměře 93 m2 až 180 m2 s předpokládaným termínem nastěhování podzim 2021. V této části se dále nachází dalších 8 kompletně zasíťovaných pozemků určených k individuální výstavbě při dodržení regulace území.

Připravujeme výstavbu bytových domů

V severní části lokality navazující na obchodní zónu připravujeme projekt výstavby bytových domů, jehož součástí je zbudování klidové zóny o rozloze 15 tis. m2 pro posezení s přáteli nebo vyžití dětí.


Postupně v několika etapách vám nabídneme moderní byty 1+kk až 5+kk s terasami, balkony a předzahrádkami v bytových domech o 4-5 nadzemních poschodích. Předpokládané zahájení výstavby je na přelomu let 2021/2022.

Máte dotazy nebo chcete vědět více?

Potřebujete poradit nebo si chcete sjednat schůzku? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

1