PARK PÍŠŤOVY atriové domy Chrudim

Obytný soubor PARK PÍŠŤOVY Chrudim nabízí nové moderní bydlení v klidné části plné zeleně v blízkosti řeky Chrudimky v již obydlené části města Chrudim s kompletní občanskou vybaveností.

K prodeji nabízíme 21 atriových domů 3+kk až 5+kk, jejichž součástí je parkovací stání na vlastních pozemcích a garáže. S námi se vaše představy o vlastním moderním bydlení změní ve skutečnost. Virtuální prohlídku můžete zhlédnout zde.

NOVINKY V PROJEKTU

Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a hodně štěstí a zdraví v novém roce 2024.
13. 12. 2023

Archiv novinek

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

hpi1

KRÁSNÁ LOKALITA BYDLENÍ

Klidná část města uprostřed zeleně, park 15 000m2

Líbit se zde bude aktivním párům a rodinám se sportovně založenými dětmi, které mají zimní stadion, krytý bazén, plovárnu či atletický stadion na dosah.

hpi2

PRO AKTIVNÍ ŽIVOTNÍ STYL

Skatepark, cyklostezka, stadion, bazén - vše na dosah

Pár kroků od domu je nový skatepark a podél řeky Chrudimky je to jen kousek po cyklostezce č. 4112 na zámek do Slatiňan, na Podhůru s lanovým centrem, rozhlednou Bára a lesními tělocvičnami.

hpi3

OBČANSKÁ VYBAVENOST NA DLANI

Tesco + nové obchody, škola, školka, pošta

Nákupní možnosti nabízí sousední OC TESCO s nově vybudovanými obchody. Nedaleko se nachází škola a školka a další občanská vybavenost včetně pošty, menších obchodů a restaurací a nemocnice.

hpi4

SKVĚLÁ DOPRAVNÍ DOSTUPNOST

Jednoduše autem, MHD, v plánu i vlak

Do lokality se dostanete autem po vnitřním městském okruhu nebo využijete MHD se zastávkou přímo u OC TESCO. Je plánována i výstavba nedaleké vlakové zastávky.

hpi5

KVALITA BYDLENÍ ZARUČENA

Prostor, materiály, garáž, vše bezbariérově

Domy odpovídají požadavkům na moderní a ekonomické bydlení s praktickými dispozicemi, dostatečným prostorem a kvalitními materiály, kde dochází k propojení exteriéru a interiéru.

hpi6

IDEÁLNÍ PRO RODINU

Jistota soukromí, přesto všude blízko

Každý si zde najde jak své soukromí, tak i místo pro společné okamžiky s rodinou. Bezbariérový přístup a dostatek místa pro parkování (garáž + 2 parkovací stání) jsou samozřejmostí.

PARTNEŘI PROJEKTU

9